Bluebirds City Retreat op 11 juni!

Druk, druk, druk… Zit jouw agenda zo vol, dat het je soms een beetje veel wordt? Geeft niks, hebben wij ook wel eens last van… Neem nu tijd voor jezelf zonder dat je vrij hoeft te nemen je van werk!

De Bluebirds Methode geeft jou in 30 dagen meer rust, energie en geluk.

Waarom dertig dagen? Omdat dit precies de periode is die we nodig hebben om nieuwe gewoonten te creëren. In deze 30 dagen nemen we je mee in de wereld van sport, yoga, lifecoaching en meditatie voor het bereiken van een rustige geest en een sterker lichaam. Een soort detox voor je leven!

Hoe zien jouw 30 dagen er uit?

  • Drie Body Stress Release behandelingen
  • Vier coaching sessies op zaterdag
  • Onbeperkt sporten
  • Voedingsadvies

Doorbreek patronen
We doorbreken de oude patronen en verruilen deze voor nieuwe, die een gezond en gelukkig leven ondersteunen. Je hoeft niet lenig te zijn en ook niet ontzettend fit. We vragen enkel je toewijding en enthousiasme om de beste versie van jezelf worden! Stap uit je comfortzone en ga met ons deze uitdaging aan.

Na deze City Retreat kan je met een schone lei weer verder en krijg je een passend advies voor een vervolgtraject bij Bluebirds.

Op 11 juni start de volgende Bluebirds groep!

Lees hier meer! En geef je op!

Foto: Kirsten van Santen